Gražų ir saulėtą penktadienį Kruopių miestelio skvere įvyko šeimų šventė „Mes kartu“, kurią organizavo Kruopių kultūros namai, seniūnija ir bendruomenė. Renginio metu oficialiai atidaryta mini golfo aikštelė, įrengta įgyvendinant projektą Nr. AKME-LEADER-6B-I-6-3-2018 „Mini golfo įrengimas Kruopių miestelio skvere“. Projektas įgyvendintas pagal Akmenės rajono vietos veiklos grupės strategiją „Akmenės rajono kaimo plėtros 2015–2023 metų strategija“. Projektas finansuotas Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai (17527,85 Eur), Lietuvos valstybės biudžeto (3093,15 Eur)  ir Akmenės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis (5155,2 Eur).

Pagrindiniai šventės personažai – Karlsonas, Frekenbok ir Mažylis – žaismingai įtraukė kruopiškius į sportines šeimų rungtis. Vieniems geriau sekėsi taiklumo ir vikrumo varžybose, kitiems – žaidžiant mini golfą,  tačiau visi buvo labai vieningi ir bendruomeniški, todėl po ilgų teisėjų diskusijų nugalėjo draugystė. 10 dalyvavusių komandų apdovanotos medaliais su „Taikliausios“, „Azartiškiausios“, „Šauniausios“, „Išradingiausios“, „Vikriausios“ šeimos nominacijomis.

 

Visus dalyvius ir žiūrovus džiugino grupė „Trys draugai“. Mažiesiems kruopiškiams netrūko pramogų, tokių kaip tapyba ant veido,  „milžinų“ oro burbulų pūtimas, batutas.

Už šį įsimintiną ir šiltą renginį dėkojame Akmenės rajono savivaldybei, Kruopių kultūros namams, linksmiesiems personažams ir bendruomenei. Tik buvimas didele ir vieninga šeima padeda kurti gražias akimirkas.

Teksto autorė – Kruopių seniūnė  Rasa Statkuvienė

Nuotraukų autorė – Jurgita Adomaitienė