Akmenės rajono VVG narių sąrašas pagal 5 atstovaujamas seniūnijas

Naujosios Akmenės kaimiškoji seniūnija

Eil. Nr. Organizacijos pavadinimas Deleguotas asmuo Atstovaujamas sektorius
1. Kivylių gyvenvietės bendruomenė Rasa Bliūdžiuvienė NVO
2. Kaimo bendruomenė „Klykolių sodžius“ Raminta Viruišienė NVO
3. Sablauskių kaimo bendruomenė „Žiburys“ Vilija Žutautienė NVO
4. Alkiškių kaimo bendruomenė Vytautas Juozapavičius NVO
5. Kaimo bendruomenė „Ramučių užuovėja“ Alva Bacienė NVO
6. Fizinis asmuo, Ūkininkė Virginija Jagminienė verslo
7. UAB „Stetava“ Dovydas Šinušas verslo

Akmenės seniūnija

Eil. Nr. Organizacijos pavadinimas Deleguotas asmuo Atstovaujamas sektorius
1. Visuomeninė organizacija Akmenupio bendruomenė Vitalija Žakienė NVO
2. Akmenės bendruomenė Algirdas Bučys NVO
3. Agluonų kaimo bendruomenė „Zubovų dvaras“ Aldona Noreikienė NVO
4. MB „Aljuma“ Alis Valinčius verslo
5. Kraujučio įmonė „Aras“ Rimantas Kraujutis verslo
6. Dabikinės bendruomenė Inga Aleksandravičienė NVO
7. Automobilių sporto klubas „Extempas“ Margarita Skabeikienė NVO
8. IĮ „MVK3“ Dovydas Gerdauskis verslo
9. MB „Atraiža“ Eglė Želvytė verslo
10. MB „Informacinių technologijų specialistai“ Aurelijus Urniežius verslo
11. UAB „Tikus“ Tomas Dumsevičius verslo
12. Asociacija „Akmenės rajono cerebrinio paralyžiaus bendrija“ Jovita Jankauskienė NVO

Ventos seniūnija

Eil. Nr. Organizacijos pavadinimas Deleguotas asmuo Atstovaujamas sektorius
1. Purvių kaimo bendruomenė Lijana Bulotienė NVO
2. Ventos kaimo bendruomenė „Briedis“ Dovilė Klimienė NVO
3. Paeglesių kaimo bendruomenė Jonas Činka NVO
4. Ventos miesto bendruomenės centras „Prie Ventos“ Viktorija Žurauskaitė NVO
5. UAB „Ventos meistrai“ Stanislovas Mačius verslo
6. UAB „Garso projektai“ Donatas Rakštys verslo

Papilės seniūnija

Eil. Nr. Organizacijos pavadinimas Deleguotas asmuo Atstovaujamas sektorius
1. Daubiškių gyvenvietės bendruomenė Jūratė Garolienė NVO
2. Papilės miestelio bendruomenė Virga Andriuškienė NVO
3. Kairiškių kaimo bendruomenė Vida Stankienė NVO
4. Kalniškių kaimo bendruomenė Silva Ivanauskienė NVO
5. Eglesių kaimo bendruomenė „Papartis“ Irena Rimkienė NVO
6. Raudonskardžio bendruomenė Irena Beišinienė NVO
7. Gumbakių bendruomenė Jūratė Šiurkuvienė NVO
8. Asociacija „Pelkelės bendruomenė“ Mindaugas Čekanauskas NVO
9. Fizinis asmuo, ūkininkas Mindaugas Šiurkus verslo
10. Všį „Ventos regioninis klasteris“ Vaidas Beišinas NVO

 Kruopių seniūnija

Eil. Nr. Organizacijos pavadinimas Deleguotas asmuo Atstovaujamas sektorius
1. Šapnagių kaimo bendruomenė ,,Gimtinė“ Diana Norbutienė NVO
2. Kruopių bendruomenė Dainora Videikytė NVO
3. Fizinis asmuo, ūkininkas Gedas Adomaitis verslo

 Kiti socialiniai partneriai

Eil. Nr. Organizacijos pavadinimas Deleguotas asmuo Atstovaujamas sektorius
1. Akmenės rajono savivaldybė Gražina Gauronskienė, Edita Daniela Statkienė, Rimvydas Žilaitis vietos valdžia
2. Akmenės r. jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjunga „Jaunimo apskritasis stalas“ Meda Labunskaitė NVO
3. Akmenės rajono verslininkų asociacija Arnius Bijanskis verslo
4. Lietuvos ūkininkų sąjunga Akmenės skyrius Davidas Jankauskas verslo
5. Fizinis asmuo, veikla pagal Individualios veiklos pažymą Aida Rubel verslo

Sąskaita nario mokesčiui pervesti:
Kredito uniją : LT 79 5011 2000 1400 0419