2011 m sausio 19-20 d. Europos kaimo plėtros tinklas surengė seminarą naujoms vietos veiklos grupėms, Briuselyje, Belgijoje. Seminaro tikslas – sudaryti galimybes užmegzti bendradarbiavimo kontaktus, perduoti patirtį naujoms ir mažiau patyrusioms VVG kaip efektyviai įgyvendinti vietos plėtros strategiją, pasidalinti gerąja patirtimi įgyvendinant Leader metodą.

     Šiame renginyje dalyvavo “Leader ir žemdirbių mokymo metodikos centro” direktorė Lina Gumbrevičienė ir vyresn. specalistas Marius Kairys, bei 10 Lietuvos VVG atstovų – Anykščių, |gnalinos, Elektrėnų, Kauno, Širvintų, Šilutės, Šilalės, Varėnos, Alytaus ir N. Akmenės rajonų. Akmenės rajoną VVG renginyje atstovavo projekto administratorė Aida Venclavičiūtė.

Renginyje dalyvavo apie 300 VVG iš visų ES šalių, kelionės išlaidas apmokėjo Europos kaimo plėtros tinklas. Seminaro tikslas buvo suteikti naujų žinių VVG, pradėjusioms įgyvendinti savo vietos plėtros strategijas, pasidalinti gerąja patirtimi, padėti užmegzti kontaktus su kitomis VVG, skatinti tarptautinį bendradarbiavimą. Akmenės r. VVG užmezgė kontaktus su  Estijos, Švedijos, Prancūzijos VVG, su kuriomis bus galima bandyti įgyvendinti naujus tarptautinius projektus.”

[SLGF id=1714]