Tarpteritorinio dalykinio susitikimo laikas ir vieta : 2012 rugsėjo 25 d.

Susitikimo tikslas – aplankyti vietoves, kaimus, kuriuose buvo įgyvendinti kaimo atnaujinimo ir plėtros projektai, finansuoti iš ES.

Pirmoji aplankyta – Mažeikių rajono Palnosų kaimo bendruomenė, kurioje mus sutiko Daubiškių pagrindinės mokyklos direktorė. Palnosų kaimo, Daubiškių pagrindinės mokyklos direktorė papasakojo kaip projekto lėšomis buvo įrengta nauja multifunkcinė aikštelė, kurioje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir tinklinį, badmintoną. Projektas buvo pradėtas 2010 m., įgyvendintas 2012 m.

Antroji aplankyta – Mažeikių rajono Šerkšnėnų kaimo bendruomenė. Šerkšnėnų kaimo seniūnas Alfonsas Šakauskas ir kiti bendruomenės nariai papasakojo kaip projekto lėšomis rekonstravo Šerkšnėnų kaimo administracinį pastatą, taip pat pasidalijo projekto įgyvendinimo patirtimi.

Trečioji aplankyta vieta – Sedos miesto bibliotekos administracinis pastatas pritaikytas Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filialo bibliotekinei veiklai. Mus pasitiko bibliotekos darbuotojos, papasakojo kaip projekto lėšomis buvo atnaujinta biblioteka, įvestas elektrinis šildymas.

Ketvirtoji aplankyta vieta – Renavo dvaras. Mažeikių muziejaus įgyvendintas projektas – „Pastato – muziejaus šildymo sistemos kapitalinis remontas“.

Penktoji aplankyta – Renavo kaimo bendruomenė. Mus pasitiko bendruomenės pirmininkė Irena Barkauskienė. Ji papasakojo kaip įgyvendino projektą „Pastato – kultūros namų rekonstrukcija, pritaikyta Renavo bendruomenės poreikiams“. Pastato vidus rekonstruotas, įrengta nauja šildymo sistema. Taip pat Renavo kaimo bendruomenės pirmininkė pasidalijo projekto įgyvendinimo patirtimi.

Taip pat buvo apžiūrėtas Šerkšnėnų kaimo kultūros namų pastatas.

Akmenės rajono VVG valdybos narė Vitalija Žakienė visoms lankytoms bendruomenėms įteikė padėkos dovanas.

Susitikime dalyvavo 12 dalyvių iš Akmenės rajono. Delegaciją lydėjo projekto administratorė Roberta Grunskytė.

[SLGF id=1796]