2018 m. kovo 21 d. Vietos veiklos grupė “Radviliškio lyderis” surengė tradicinį Šiaulių regiono vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su vietos plėtros strategijų įgyvendinimo aktualijomis ir problemomis. Susitikimas vyko Skėmių traktieriuje, Radviliškio rajone. Jame  dalyvavo Joniškio, Kelmės, Raseinių, Pakruojo, Radviliškio, Akmenės rajonų vietos veiklos grupių darbuotojai, keletas Radviliškio rajono vietos veiklos grupės valdybos narių ir Radviliškio rajono meras Antanas Čeponis.

Susitikime dalyvavusių VVG atstovai aptarė esamas situacijas vietos veiklos grupėse, iškilusias problemas, pasidalijo patirtimi, sprendė įvairius klausimus, susijusius su vietos plėtros strategijos administravimu ir įgyvendinimu.

Susitikimo metu buvo pristatyti du bendruomeniniai verslai, kurių dalis buvo finansuota iš praėjusio laikotarpio Raviliškio rajono VVG “Radviliškio lyderis” strategijos lėšų. Taip pat pristatytas Vėriškių bendruomenės (kepyklėlės ir sūrių gamybos) pradedantis bendruomeninis verslas, kuriam finansavimą tikimasi gauti iš šio laikotarpio strategijos.

Susirinkę vvg grupių specialistai domėjosi, kaip bendruomenės įdarbina darbuotojus, kaip jos išsilaiko, su kokiais sunkumais susiduria.

Kitas vietos veiklos grupių susitikimas numatytas Vietos veiklos grupės “Pakruojo rajono partnerystė” teritorijoje.