2026 m. balandžio 16 d. Akmenės rajono VVG administracija dalyvavo Vietos veiklos grupių tinklo visuotiniame ataskaitiniame narių susirinkime, kuris vyko Žemaičių vyskupystės muziejuje, Varniuose.

Visuotinio ataskaitinio susirinkimo metu buvo pristatytos organizacijos veiklos ir finansinės ataskaitos, aptarti svarbiausi praėjusio laikotarpio darbai, pasiekimai bei iššūkiai. Nariai turėjo galimybę užduoti klausimus, išsakyti pastabas ir teikti siūlymus dėl tolimesnės veiklos krypčių. Vyko aktyvios diskusijos apie ateinantį laikotarpį. Dalyviai dalijosi įžvalgomis, idėjomis ir patirtimi, ieškojo bendrų sprendimų stiprinant vietos veiklos grupių bendradarbiavimą bei efektyvesnį projektų įgyvendinimą.