Akmenės rajono vietos veiklos grupė 2015 m. kovo 17 d. suorganizavo susitikimą su programos „Kurk Lietuvai“ atstovais ir Anykščių turizmo ir verslo centru. Susitikimo metu „Kurk Lietuvai“ atstovas Eimantas Matulaitis pristatė bendruomenių verslumo skatinimo projektą. Vienas šio projektų rezultatų – kartu su Anykščių verslo informacijos centru suburtas Anykščių krašto vietos bendruomenių verslo paramos tinklas. Šio projekto metu buvo sukurtas Lietuvos vietos bendruomenių verslumo žemėlapis (nuoroda: http://vicanyksciai.lt/lt/?act=site.menu&id=39&sub=63  ) bei verslo paramos tinklas.

Projekto tikslas – patarti verslą pradedančioms bendruomenėms ir ieškoti tvaraus tarpusavio bendradarbiavimo galimybių. E. Matulaitis papasakojo, kad tinklas vienija vietos ir Lietuvos visuomeniškus verslininkus ir įvairių sričių ekspertus. Tikimasi, kad paramos tinklo veikla prisidės prie Anykščių krašto vietos bendruomenių verslumo skatinimo, konsultuojant pradedančiuosius verslus ir padedant užsitikrinti papildomas pajamas.

Susitikime dalyvavo  Šiaurės Vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės atstovai, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupė, rajono verslininkai, bendruomenių, NVO nariai, bei savivaldybės atstovai. Dalyviai išgirdo apie verslo ir bendruomenės bendradarbiavimo galimybes ir tokio tinklo naudą. Susitikimo pabaigoje gimė naujų idėjų ir sumanymų.

[SLGF id=2453]

Naudingos nuorodos:

Renginio „Verslas kartu“ akimirkos: http://goo.gl/7CSnwa

Daugiau apie renginį: http://goo.gl/E4QJhW

*Lietuvos bendruomenių verslų žemėlapis:* http://goo.gl/7SkrZM

Bendruomeninis verslas: https://www.facebook.com/bendruomeninisverslas

Gauk finansavimą: http://www.gaukfinansavima.lt/

Gerų darbų aukcionas: http://www.gerudarbuaukcionas.lt/

Kelk bures: http://www.kelkbures.lt/

Socialinio verslo akseleratorius „Socifaction“:

http://www.socialinisverslas.lt/