2024 m. kovo 5 d. Vietos veiklos grupė „Radviliškio lyderis“, Pakiršinyje, Radviliškio rajone, surengė tradicinį Šiaulių apskrities ir Raseinių rajono vietos veiklos grupių susitikimą, susijusį su 2014–2020 m. ir 2023–2027 m. vietos plėtros strategijų įgyvendinimu.
Susitikime dalyvavo pirmininkė Aida Rubel ir projekto administratorė Roberta Grunskytė. Į susitikimą atvyko Vietos veiklos grupių tinklo pirmininkė Helena Naglazienė, darbuotojai ir atstovai iš Pakruojo rajono partnerystės vietos veiklos grupės, Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“, asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos, Baisogalos seniūnijos ir vietos verslo.
VVG atstovai dalinosi vietos plėtros strategijų įgyvendinimo patirtimi ir problemomis, kalbėjo apie šiais metais skelbiamus ir planuojamus skelbti kvietimus, diskutavo apie naujus taisyklių reikalavimus. Kartu su VVG tinklo pirmininke aptarė sumanaus kaimo priemonės projektų rengimo, VVG teritorijų stambinimo galimybes ir terminus. Susipažino su vietos verslininkų įgyvendintais projektais, baikerių klubo veikla, lankėsi etninės kultūros ir amatų centre.
Kitas VVG susitikimas numatytas Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“ teritorijoje.