Liepos 14 – 15 dienomis pradėtas įgyvendinti VŠĮ „Akmenės jaunimo centras“ projektas „Verslumo inspiracinių renginių ciklas jaunimui“. Projekto tikslas – skatinti Akmenės rajono kaimiškų vietovių jaunuolius imtis verslo iniciatyvų, supažindinant su inovatyviomis, švietėjiškomis ir laisvalaikio praleidimo veiklomis. Renginių metu, Akmenės rajono kaimiškų vietovių jaunimas, buvo supažindintas su įvairiomis edukacinio ir laisvalaikio praleidimo verslo formomis, kurios paremtos inovatyviomis technologijomis, meninėmis ir kūrybinėmis priemonėmis.

Akmenės rajono kaimiškų vietovių jaunimas renginių metu turėjo galimybę pamatyti, kaip įkuriami pabėgimų kambariai, parengė savo modelį, susipažino su grafiti pramogine verslo veikla, sustiprino komandinio darbo įgūdžius, gaudami įvairias užduotis.

Buvo sukurti trys praktiniai pabėgimo kambarių detalūs scenarijai: “Lėktuvo katastrofa”, “Viduramžių menės” ir “Hanibalo turinčio du skrandžius: viena įprastam maistui, kita žmonėms virškinti, tačiau dėl koronos mirusi iš bado”.

 

 

 Nuotraukos IVIDU