2019 m. kovo 27 d. Akmenės rajono vietos veiklos grupės projekto vadovė Aida Rubel ir projekto administratorė Roberta Mikienė dalyvavo vietos veiklos grupių susitikime, Betygaloje, Raseinių rajone. Susitikimą organizavo Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija“, kuriame dalyvavo Joniškio rajono partnerystės vietos veiklos grupės, Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupės, asociacijos „Šiaulių rajono vietos veiklos grupė“, Vietos veiklos grupės „Pakruojo rajono partnerystė“, Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“, darbuotojai, pirmininkai, valdybų nariai. Vietos veiklos grupių darbuotojus ir atstovus pasveikino ir bendruomenės narių užaugintų kvapių arbatžolių dovanojo Betygalos kaimo bendruomenės pirmininkė Gema Račienė.

Raseinių vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ VPS administravimo vadovas Vincas Blinstrubas pristatė susitikimo darbotvarkę ir kiekvieną VVG pakvietė pakalbėti apie strategijų įgyvendinimo eigą, aktualijas ir problemas, pasidalinti vietos projektų vertinimo ir įgyvendinimo, PAK posėdžių organizavimo patirtimi.

VVG atstovai kalbėjo apie VPS įgyvendinimą, pasiektus rodiklius, diskutavo apie vietos projektų vertinimą ir įgyvendinimą. Kiekviena VVG pristatė esamą situaciją, kalbėjo kaip VVG sekasi vertinti NMA sugražintas vietos projektų paraiškas, kalbėta ir dėl LEADER ateities.

Susipažinti su Betygalos istorijos muziejaus veikla susitikimo dalyvius pakvietė geografė muziejininkė Marija Birutė Navakauskienė, kuri papasakojo apie muziejuje įrengtas ekspozicijas, kraštą garsinusius žmones, apie geologijos ekspozicijoje iš įvairių pasaulio šalių surinktą mineralų, uolienų, fosilijų, kriauklių kolekciją.